Dlouhodobý pronájem aut se hodí nejen na cesty do zahraničí

Mnoho milovníků motorek investuje více do svého dvoukolého společníka než do rodinného auta. Jenže občas přijdou situace, kdy i to rodinné auto je zapotřebí. Při cestách do zahraničí nebo na delší vzdálenosti by mělo být v 100% stavu. Skutečně v něm vaše auto je?

Jestli vás čeká delší cesta a vlastnímu vozu nevěříte, prostě si půjčte spolehlivější auto. Klidně na delší dobu. Dlouhodobý pronájem aut je v posledních letech velmi oblíbený, je skvělou alternativou k operativnímu leasingu.

Dlouhodobý pronájem auta Praha odstraňuje nevýhody operativního leasingu

O pronájem auta Praha mají zájem zejména ti, kteří hledají vůz na kratší dobu. Chystají se na dovolenou a potřebují spolehlivé auto, případně chtějí reprezentativní vůz na svatbu apod. Po operativním leasingu sahají lidé, co nechtějí ztrácet čas starostmi o vůz.

Dlouhodobý pronájem auta Praha od společnosti Taggart tyto dva případy spojuje. S dlouhodobým pronájmem si nemusíte dělat starosti se servisem, platbou povinného ručení či nákupem dálniční známky, pouze tankujete a doléváte vodu do ostřikovačů. Přitom je velmi flexibilní, uzavřete ho na libovolně dlouhou dobu a auto vám po Praze přistaví i do 45 minut.

Dlouhodobý pronájem lze zřídit na měsíc i na půl roku

Potkalo vás v životě období, kdy potřebujete více jezdit? Hodilo by se vám spolehlivé auto, protože se chystáte na hory do Rakouska, příští měsíc budete muset jezdit na pravidelná vyšetření do Prahy a vůbec vás čeká spousta delších jízd? Jestliže na to vaše auto nestačí, prostě si vůz půjčte.

Autopůjčovna Taggart nabízí k dlouhodobému vypůjčení vozy s průměrným stářím 9 měsíců a průměrným počtem najetých km 18 000. Zápůjčka je přitom dostupná každému, i osobám v registru. Stačí mít řidičský a občanský průkaz (neexistuje žádná spodní věková hranice), peníze na půjčovné a zaplacení vratné kauce. Podrobnosti najdete na www.taggart.cz, kde uvidíte i cenové nabídky. Kdyby se vám podařilo někde najít stejný vůz za nižší cenu, určitě se nebojte ozvat, protože obratem dostanete lepší nabídku! Taggart chce totiž za každou cenu nabízet bezkonkurenční finanční podmínky. Půjčuje po celé ČR, ať už jste odkudkoliv.

Příspěvek byl publikován v rubrice Cestování. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>