Harley-Davidson 1250 Custom

Značka Harley Davidson Motorcycles nedávno vypustila informace, že jejich prezentace nového Customu 1250 má být někdy v půli července. Nejspíše o chlup dříve – okolo 13. července 2021.

Bude to model vybavený stejným motorem jako již uvedený model Pan America a Pan America S. Pohonem se tedy stane v-twin pohon o 1250 ccm, s maximálním výkonem 150 koní a točivým momentem 1208 Nm.

Dle prototypu, nebo podobně jemu

Harley Davidson Motorcycles uvádí do světa model, vycházející z jejich již dříve prezentovaného prototypu Custom 1250 a se shodným pojmenováním. Podobnost je více než náhodná.

Shodný je rám, kyvná vidlice, motka má jedno sedadlo, dvojitou koncovku výfuku, ale brzdy jsou ukotveny jinak – odspodu nikoli zezadu jak to bylo u prototypu.

Model má klasické prvky, zrcátka a konci řídítek, stroj oplývá s charakteristickým tvarem a také pro HD tak typickým hranatým světlem osazený na všech novinkách Harley Davidson.

Prezentace Customu

Harley Davidson Motorcycles chce stroj představit 13.7.201 v 17 hodin a v prodeji by byl zřejmě během roku 2022. Nechme se tedy překvapit, co nám Harley Davidson Motorcycles vlastně ukáže.

Zdroj foto: Harley Davidson Motorcycles

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Katalog motocyklů, Moto design, Technika se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>