Svartpilen 701 Style

Svartpilen 701 Style je volným pokračováním modelu Svartpilen 701 alias černého šípu, jak je přezdíván. Speciální limitovaná edice dostala několik zajímavých změn oproti klasickému modelu a vyprodukováno bude jen 500 kousků.

Model Svartpilen 701 přišel nedávno na trh a jeho pokračování tu nyní máme ve speciální edici Svartpilen 701 Style. Tento epesní scrambler nebude již černý jako jeho starší klasický bráška, ale krásně tmavě bronzový, a v prvcích také díky hliníkovým obráběným prvkům i leskle kovový.

Limitovaná edice

Edice, která čítá pouhých 500 kousků bude pro milovníky jedné stopy kteří některý kousek získají, takový unikát na dvou kolech. Na druhou stranu se určitě ta unikátnost stroje promítne i do jeho ceny.

Svartpilen 701 Style dostal do vínku parádní dráty vyplétaná kola, šik krátká zrcátka na konci řídítek, jež jsou ještě k tomu otočená dolů, a mnohé leštěné doplňky. Takže určitě neudělá Husqvarně ostudu.

Svartpilen 701 Style má rovněž černé víčko nádrže, boky pak jsou doplněné číslem modelu tedy sedmsetjedničkou v hliníku, umístěnou do černého pole. Stupačky jak pro jezdce, tak pro jeho batůžek (spolujezdce) patří ke zmíněným obráběným hliníkovým prvkům v lesklém provedení.

Během májového měsíce

Svartpilen 701 Style by měl přijít na trh někdy během května 2019, a ač s cenu ještě tápeme, dle našeho úsudku se bude pohybovat trochu výše než klasický Svartpilen 701, který vychází v přepočtu na naše koruny na nějakých 270 000 Kč. Limitka Style by mohla být k mání za cca 280 tisíc korun, nebo se možná vyšplhá až ke 300 tisícům korunám. Necháme se překvapit.

Zdroj foto: Husqvarna

Autor: Pavla Košík Jelínková

Příspěvek byl publikován v rubrice Katalog motocyklů, Moto design, Zajímavosti se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>