Café-racer SV650X od Suzuki

Novinka od Suzuki má formu naháče v retro provedení s označením café-racer SV650X.

Model SV650X je pokračovatelem SV650, se shodnou platformou a pohonnou jednotkou o objemu 645 ccm, když designově je laděn podle konceptu z roku 2016 – SV650 Rally.

Seznamte se: SV650X

Motka o hmotnosti v198 kilogramů s prima skrovným okapotováním má zajímavě tvarované sedlo jezdce, kvůli němuž spolu se sporty řídítky se nejvíce zařazuje mezi café racery.

Štíhlý vzhled stroje z profilu evokuje živost a agilitu na silnici. I přes svoji na první i druhý pohled subtilnost a štíhlost, dostala motka větší objemnější nádrž na palivo, která pojme oproti standardní verzi SV650 s 13,8 litry až 14,5 litru paliva.

Zajímavé jsou na modelu mimo kapotáže také další detaily – kupříkladu kulaté LED světlo, a ztvárnění značky, kterou Suzuki nahradila celým nápisem namísto loga firmy. Příjemné je rovněž nastavitelné předpětí u předních vidlic dle stylu jízdy.

Novinka Café-racer SV650X od Suzuki, bude k mání v počátku roku 2018. Těšíte se?

Zdroj foto: Suzuki

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Cestování, Moto design, Suzuki se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>