Diagnostika motocyklu před jarní sezónou

Předsezónní prohlídka a načtení paměti zdarma pro motocykly starší pěti let od data registrace je počin, která dnes nabízí mnohá značka. Vždy ji lze realizovat u participujících dealerů značky. Mezi značkami, které toto nabízí vyčnívá BMW.

BMW diagnostika

Je možná a realizovatelná u participujících dealerů BMW Motorrad.

Seznam dealerů

Prohlídka motocyklu zdarma

Objednejte se na prohlídku a nechte si svého BMW miláčka zdarma zkontrolovat před sezónou. Motocykl BMW starší pěti let kompletně prohlédnou a napojí na diagnostiku. Zatímco si budete třeba vychutnávat kávu, nebo čaj, dozvíte se v jakém stavu tvoje motorka je. Také vám budou doporučena nejvhodnější řešení. Tato akce u BMW platí od února do konce března 2021. Zjistěte si, zdali nenabízí i vaše značka něco podobného!

Sezónní prohlídka

Součást sezónní prohlídky je

  • Vyčtení paměti závad diagnostickým systémem BMW Motorrad
  • tisku protokolu diagnostiky
  • Celková dvacetibodová kontrola motocyklu
  • Ta obsahuje kontrolu osvětlení, všech kapalin, brzd, spojky, řetězu, výpletů kol a pneumatik, řízení atd.

 Správný servis pro váš stroj

Ať už vaše motka potřebuje cokoli, nechte si ji během servisu, opravy, prohlídky nebo v rámci STK řádně prohlédnout a také provést individuální úpravy a montáž nového příslušenství. Motorku u vás mohou i zaměstnanci participujících dealerů BMW Motorrad před servisem vyzvednout, provést požadovaný servis a následně vám ji zase přivézt domů. Je to úspora času pro vás i pro ně.


Zdroj foto: BMW

Příspěvek byl publikován v rubrice BMW, Katalog motocyklů se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>