Harley Davidson Ultra Limited 2017

Novinka pro letošní rok od Harley Davidson je Ultra Limited. A je to pěkně monstrózní kousek, s docela luxusním nastrojením.

 

Harley Davidson Ultra Limited 2017 má suchou hmotnost 398 kg a pohotovostní až 413 kilogramů. Na délku měří celých 2600 mm,  výška sedla činí 740 mm a stroj dosahuje světlé výšky 135 mm. Ultra LiImited HD stojí na kontrastních chromovaných kolech Impeller z litého hliníku, jež jsou obuta do pneu BW o rozměrech vepředu 130/80B17 a vzadu 180/65B16. Nádrž motky pojme 22,7 litrů paliva.

Pod sedlem bublá  nový motor Twin-Cooled Milwaukee-Eight 107 o objemu 1750 ccm. Tento výkonný motor dosahuje díky palivovému systému ve formě elektronického sekvenčního vícebodového vstřikování paliva (ESPFI) velmi dobrých výsledků. Krouticí moment činí EC 134/2014 a emise CO2 se zastavily na číslovce 136 g/km. Výfukový systém Chrom tvoří 2-1-2 dvojitý výfuk se zúženými tlumiči.

Pevné zadní  a přední brzdy o rozměru 32mm, jsou 4pístkové. Vyhřívané rukojeti spolu s velkorysým sedlem dávají značný komfort v jízdě. Zcela nezpochybnitelné kapotování Batwing a větrací otvor Splitstream k tomu jistí to nejvhodnější proudění vzduchu a omezují nápor větru na hlavu.

Velkorysá standardní výbava obsahuje

  • elektronický tempomat
  • brzdy Reflex Linked Brembo se systémem ABS
  • duální LED světlomety Daymaker
  • Tour-Pak, jež bez problémů  pojme dvě helmy
  • nosič zavazadel a postranní brašny na otevření jedním dotekem

Když k tomu přičteme ještě technologickou chuťovku ve formě info systému Premium BOOM! s navigací a dotykovou obrazovkou, je to jasné. Nový Harley Davidson Ultra Limited 2017 je parádní kousek nabízející komfortní vybavení, a tak docela luxusní jízdu.

Zdroj foto: Harley Davidson

 

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Cestování, Katalog motocyklů, Moto design, Technika, Zajímavosti se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>