Spirit Motorcycles GP Sport R

Spirit Motorcycles GP Sport je projekt vzniklý spoluprací majitele stáje T3 Racing Tonyho Scotta, Keva Taggarta z projektu Spirit of the Seventies, k nimž se ještě přidali fachmani z oboru financí a obchodu Graham Bentham a Rod McDonagh.

 

Z této skvadry a jejich spolupráce vzešel sportovně laděný stroj GP Sport R. Tomuhle kousku z britských vod, luhů a hájů bublá pod sedlem Triumph Daytona upravený z původních 675 cm3 na 749 cm3 o 160 koňských silách.

Motka váží díky chromo-molybdenovému rámu, a četným hliníkovým a karbonovým dílům pouhých 145 kg. Karbonové jsou jak všechny kapotáže, tak podsedlová část. Tuzemský (rozuměj britský) je i podvozek, a to rovnou od K-Techu, brzdy jsou PFM, vidlice KTR2 a zadní tlumič 3 5 DDS. Motka jezdí na hliníkových Dymag kolech a výfukový systém je přímo T3 Racing.

GP Sport R má i okruhovou variantu. Základní verze GP Sport je ceněna na v přepočtu našich 1 445 000 korun a okruháč pak vyhází v limitované edici 50 kousků a jeden přijde na našich cca 2 215 000 korun.

Na video upoutávku mrkněte zde.

 

Zdroj foto: Spirit Motorcycles

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Katalog motocyklů, Moto design, MotoSport, Technika, Zajímavosti se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>