Indian Motorcycle: nový Scout Rogue

Americká Indian Motorcycle uvádí na trh nejagresivnější verzi svého ikonického modelu Indian Scout v podobě novinky Scout Rogue. Lahůdka pro všechny milovníky café raceru.

Indian Scout Rogue je stylový, animální, silný a při jízdě ostrý. Model Scout Rogue zjevně vyzařuje sílu a energii, čiší z něj cool výkon, a přitom pohodu na cestách i zdolávání dálek.

Model Scout Rogue

Je strojem, který je kombinací ikonického designu s moderním stylem, okořeněným původností ve své nejryzejší podobě. Inspiruje jezdec v sedle, aby byl sám sebou, aby byl takový jako stroj, který sedlá.

Cool kousek dostal celou řádku nových prvků, včetně kapotáže, řídítek mini ape-hanger, lehkého sportovního sedla, tmavých blatníků a ventilových vík i 19palcového předního kola. To vše dodává modelu jaksi drsný i zasmušilý vzhled, který se promítá do jízdy.

Pod sedlem bublá stroji osvědčený kapalinou chlazený vidlicový dvouválec s objemem 1133 ccm a výkonem 94 koní s 97 Nm. Motor je spřažen se šestistupňovou převodovkou.

Indian Scout Rogue je strojem, který díky nízko posazenému sedlu a nízkému těžišti nabízí výbornou ovladatelnost. Je to zároveň motka, s níž budete vyčnívat z davu a nezapadnete v něm.

Barvy a příslušenství

Pro jezdce, kteří si chtějí přizpůsobit motocykl dle svého, nabízí značka Indian Motorcycle širokou paletu příslušenství, které vylepší jízdní vlastnosti, styl a komfort.

K mání je

  • nastavitelný zadní tlumič Piggyback
  • přídavný otáčkoměr
  • čtvrtkapotáž
  • komfortnější sedlo pro jezdce
  • pro spolujezdce opěrka Syndicate
  • různé originální brašny a batohy
  • Na objednávku je také možné motocyklu omezit výkon na 35 kW, pro jezdce s  řidičským oprávněním skupiny A2.

Indian Scout Rouge je k dispozici v barevných variantách

  • Sagebrush Smoke
  • Black Smoke Midnight
  • Stealth Gray

Indian Scout můžete doplnit i speciální kolekcí oblečení a vybavení Indian Motorcycle. Ta je charakteristická drsným i zasmušilým designem, souznícím se strojem v čistých liniích s tóny černé a šedé.

 

Zdroj foto: Indian Motorcycle

Příspěvek byl publikován v rubrice Katalog motocyklů se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>