Indian Springfield: Novodobá indiánská cesta

Motky s přízviskem Indian brázdí cesty již nějakou dobu. Dost dlouhou dobu. Více než sto let. A přibyl mezi ně další pěkný kousek. Springfield kousek.

Springfield je něco jako u nás v pojmenování obcí a měst třeba Lomnice, Louka či tak podobně. Je totiž stejně tak jako tyto v Česku, nejrozšířenějším názvem obcí v USA.  A v tom je mezi obcemi a motkami ten největší rozdíl. Motka s tímto přízviskem je jen jedna – Indian Springfield.

Indian Springfield

Indian Springfield

Seznamte se – já jsem Indian Springfield. Jsem pohodlná varianta na indiánskou cestu. Cestovní motorka, která ti poskytne vše co potřebuješ na klidnou jednostopou cestu – indiánskou cestu. Mám dostatek prostoru na tvé bágly, a jedinečně velké plexi, které tě ochrání před poryvy větru, prachem i dalšími nástrahami jízdy se mnou.

Umím se pohybovat všude – po městě i mimo něj. Na krátkých i dlouhých trasách. V zácpě městské špičky, popojíždění v malých uličkách i na dlouhých trasách. A vyhnu se s tebou všemu nebezpečí.

Jsem nejnovější model značky Indian. Jsem Indian Springfield. A jsem Springfield proto, že je to město, v němž se před 115 lety začaly vyrábět motocykly Indian. Ale jsem jiný. Mám jedinečný design, který je přitom praktický a flexibilně obnovitelný. Můžu se totiž měnit jako chameleon  – z malé motky do města na velikou na dlouhé trasy. Jak?

Mám rychloupínací systém, s nímž je odstrojení i nastrojení cestovních doplňků jednoduché a rychlé. Manipulace s nimi je snadná a vše ti zabere pár minut. Mimoto mám ve výbavě ABS, tempomat a monitoring tlaku v pneu. Posadím tě na pohodlné sedlo, ruce ti mohou zahřát vyhřívané rukojeti, nohy si položíš na výškově nastavitelné plošinové stupačky a dvě přídavná přední světla ti ozáří cestu. A zmíněné plexi tě ochrání. A k mání jsou ti i další doplňky.

Na dlouhých trasách ti přijde vhod sada uzamykatelných bočních kufrů o celkovém objemu 64 litrů. Uvezu tebe i další věci, mám nosnost 242 kg a 400 kg pohotovostní hmotnosti. Pod sedlem ti bude bublat Thunder Stroke 111 s točivým momentem 138,9 Nm při 2 600 otáčkách. Spřažen se šestistupňovová převodovkou. A vybrat si mě můžeš hned  ve dvou barvách – Thunder Black a Indian Motorcycle Red.

Tak co? Zkusíš mě?

Zdroj foto: Indian.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Katalog motocyklů, Moto design, Technika, Zajímavosti se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>