Jak si půjčit auto na Letišti Praha? Je to snazší, než si zřejmě myslíte!

Na týden k nám přiletí návštěva ze zahraničí. Nechce být závislá jen na naší pohostinnosti, a tak nás poprosila, jestli bychom jí v půjčovně nezarezervovali auto. Naše volba je jasná. Půjčovna Easy Rent.

Autopůjčovna na letišti Praha? Sázíme na autopůjčovnu Easy Rent. Z několika důvodů. Prvním je její strategická poloha. Kancelář autopůjčovny se nachází kousek od východu z Terminálu 1. Funguje nonstop a bez front. Místo nich klienty čeká skvělá káva, přátelské jednání a servis na té nejvyšší úrovni. Žádná zbytečná administrativa ani čekání. Přátelé si zkrátka vyzvednou kufry, auto a pojedou.

Doba odbavení zkrácená na minimum

Doba odbavení je, jak se dozvídáme z recenzí na internetu, skutečně minimální, což naši přátelé obzvláště po několika hodinách strávených v letadle zcela jistě přivítají. Recenzenti si však pochvalují i možnost parkování stejně jako nakládání a vykládání přímo na plochách autopůjčovny. Obzvlášť ti, kteří si uvědomují, že parkování na letišti není vždy bezproblémové. Většina recenzentů zkrátka autopůjčovnu doporučuje, není tedy důvod jejích služeb nevyužít.

Vybíráme vůz

A jaký vůz pro naše přátele zarezervovat? V nabídce je například Mini Cooper v cenách od šesti set korun na den. Vejdou se do něj ale všichni? Možné je ovšem i půjčení SUV vozu. Audi Q3 Quatro za necelou tisícovku na den, o čtyři stovky dražší Audi Q5, nebo sedmimístné Audi Q7? To by se jim mohlo zamlouvat. Možné ovšem jsou i minibusy, popřípadě sedmi i osmimístné dodávky. Skvělá volba pro příště, rozhodnou-li se známí na výlet přizvat i své rodiče. Součástí půjčovny je totiž i dobře zásobená půjčovna dodávek.

Klienti, mezi něž mimochodem patřil i generální tajemník NATO, si každopádně v půjčovně, jak se opět dozvídáme z recenzí, půjčují vozy všech kategorií. Zmíněné mini coopery, dodávky i kabriolety. Nakonec volíme BMW X5 M. Snad budou přátelé spokojeni.

Příspěvek byl publikován v rubrice Cestování. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>