Moto Guzzi V7 III Limited

Firma Moto Guzzi nedávno představila novou limitovanou edici stroje V7 III Limited v počtu 500 kusů.

Na tradiční festivalu Wheels and Waves, kde se vždy sejde mnoho skalních motorářů obzvláště milovníků cafe racerů a akce se koná kousek do městečka Biarritz na jihu Francie, byla nově prezentována limitka novinky V7 III Limited. Ta bude produkována jen v počtu pěti set kousků. Moto Guzzi tak doplnila další zářez do spolku modelů V7.

Stroj má na délku 2185 mm, na šířku 800 mm a na výšku 1110 mm, přičemž rozvor kol činí 1435 mm. Motka s provozní hmotností 213 kg má sedlo posazeno ve výšce 770 mm. Kola jsou obuta do pneumatik vepředu o rozměrech 100/90 R18 a 130/80 R17 vzadu.

Nový model značka Moto Guzzi s označením V7 Limited je elegantní a zároveň klasicky pojatý. Punc neopakovatelnosti a krásných detailů mu dodávají prvky v chromu, především palivová nádrž, zdobená černým koženým pásem, ale také madlo pro spolujezdce, nebo výfuky.

Na stroji najdeme i četné karbonové prvky, vesměs vyvedené v tajemné černé barvě. Patří k nim mimo motor s válci i trubkový rám motky, výrazně prošívané sedlo z černé kůže a kola, která jsou z hliníku. Mimo kol jsou vyvedeny v broušeném hliníku také řídítka, respektive jejich části nebo víčko nádrže na palivo.

Protikladem jsou karbonové prvky jako blatníky a boční panely. Karbon je prvkem, který stroj notně odlehčuje co do hmotnosti. Pohon stroje, kterým u značky Moto Guzzi jsou vždy vidlicové motory o dvou válcích, má objem 744 cm3 o výkonu 38 kW/52 k při 6200 min-1 s točivým momentem 60 N.m při 5000 min-1.

Motor je spřažen s šestistupňovou převodovkou na pohon zadního kola skrz kardanové hřídele. Stroj má analogové ukazatele včleněny do jednoho budíku na přístrojové desce, a vše ostatní je nenápadně a diskrétně skryto v malém technologicky vymakaném displeji.

Stroj z limitované edice Moto Guzzi V7 III Limited vyjde v přepočtu na naše koruny na zhruba 250 tisíc korun.

Zdroj foto: Moto Guzzi

Autor: Pavla Košík Jelínková

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Moto Guzzi se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>