Moto Test Camp 2020: pokračování

Moto Test Camp 2020 má pokračování. Pro velký úspěch červnového Moto Campu v Protivanově je nyní na řadě další Moto Camp a to od 15. do 16. srpna 2020 v Soběslavi na Táborsku. Nezapomeňte se včas registrovat!

Pokračování Moto Campu je možnost, jak na jednom místě a v jeden den vyzkoušet motky rozličných značek, modelů a typů. K mání je opět více než několik desítek motek. A Soběslav na Táborsku nabízí ještě více místa a atraktivní trasu pro testování motorek.

Mimo červencových devíti značek značek motocyklů od sedmi importérů, se do akce zapojí kromě značek Kawasaki, Vespa, Aprilie, Indian, Moto Guzzi, MV Agusta a Triumph nově také značky jako Royal Enfield, Yamaha, Ducati a Jawa, přičemž celkový počet testovacích motorek tak překročí padesátku. A protože v červnu bylo testovacích jízd přes 500, předpokládá se v Soběslavi i nárůst počtu těchto jízd.

Proč Moto Camp?

Snahou pořadatelů je dostat na jedno místo co nejvíce předváděcích motorek od co nejvíce výrobců tak, aby měl každý fanda jedné stopy, zájemce o koupi nového stroje i nováček mezi motorkáři možnost vyzkoušet si na vlastní kůži, co mu opravdu sedí. Protože jedna věc je srovnání parametrů motocyklů na netu, v časopise, anebo v moto showroomu. To, co vám nabízí Moto Camp tam nenajdete – vlastní zkušenost s praktickou dlouhou jízdou.

Dlouhé testovací jízdy i slevy na motky

Jízdy jsou u většiny sportovních a sportovně-cestovních motocyklů naprosto individuální na předem určené trase. Délka jedné testovací jízdy je cca 45 minut, což je zhruba dvojnásobek běžných a aktuálních zkušebních jízd. V případě, že se registrovaný účastník akce nakonec rozhodne pro koupi některého stroje od firmy, která je pořadatelem akce, má navíc nárok na speciální slevu při koupi motocyklu až 10 000 Kč.

Jak na registraci

Vyberte si den, zvolte si tři volné časy u motorek dle vašeho výběru a potvrďte tlačítkem REGISTROVAT. Na jeden časový slot je možné rezervovat pouze jednu motorku. Po výběru časů máte pak 20 minut na zaplacení. Po uplynutí budou Vaše rezervované časy uvolněny pro další zájemce.

Registrace na druhý Moto Camp 2020 

Zdroj foto: BBV

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Katalog motocyklů, Moto design, MotoSport, Technika se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>