Motosalon 2019: desáté výročí akce oslaví se čtyřmi halami

Na přelomu února a března 2019 startují Veletrhy Brno oblíbený motorkářský svátek – veletrh Motosalon. Tentokrát s číslovkou 2019.

Tato motorkářská akce si během své desetileté historie získala naprosto zásadní pozici jak mezi vystavovateli, tak mezi návštěvníky. Veletrh má navíc neobvyklý koncept místa konání – v sudých letech se koná v Brně a v lichých v Praze. Oslava prvního kulatého jubilea tak připadá na hlavní město. A vypadá to, že bude velkolepá a nebudou na ní chybět slavní závodníci i herci.

Motosalon nabídne mnoho novinek – třeba od firmy Indian vás čeká česká premiéra i závodní speciál

Letošní ročník Mezinárodního veletrhu motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení proběhne od 28. 2 do 3.3. 2019 na výstavišti v Letňanech. Expozice vystavovatelů obsadí haly 2, 3, 4 a 5 a zastoupeny budou všechny hlavní značky motocyklů a čtyřkolek působící na českém trhu včetně těch s elektrickým pohonem.

Suzuki nabídne novinku v podobě modelu Katana – dokonalé zpracování a japonskou krásu

Vystavovatelé z tuzemska i zahraničí chystají řadu novinek a modelů, které budou mít svoji premiéru. Proti předchozím ročníkům se rozšiřují plochy se čtyřkolkami, na návštěvníky samozřejmě čeká také oblečení a příslušenství. Hlavním tématem veletrhu bude „Motorka jako člen rodiny“, které bude věnována i celá veletržní kampaň. Není však motorka v mnoha případech více milenkou než manželkou? Pro mnohé motorkáře ano ;-) !

Plánek výstaviště

Základní informace o akci Mezinárodní veletrh motocyklů, čtyřkolek, příslušenství

Doprovodný program bude jako vždy lákavý

Probíhat bude jak na pódiu v hale 5, tak na volných plochách před vstupní halou, kde bude instalována SHOW ARÉNA pro vystoupení kaskadérů, hned vedle se budou testovat stopětadvacítky skútry. Další doprovodné akce chystají vystavovatelé na svých expozicích. Milion a půl kilometrů ujetých na motorce oslaví motocestovatel Jarda Šíma.

Kawasaki přiveze na letošní Motosalon jedenáctku novinek

Hlavním „tahákem“ bude samozřejmě účast známých osobností. Veletrh bude slavnostně zahájen ve čtvrtek 28. února ve 13 hodin a zúčastní se ho jak oficiální hosté, tak motorkářské celebrity. Zatím lze prozradit tváře Motosalonu: Pepu Sršně, Jana Révaie a Pavla Lišku, z dalších hostů se mohou návštěvníci těšit na vášnivého motorkáře generála Petra Pavla, jezdce Jakuba Kornfeila, freestylistu Petra Piláta, zpěvačku Helenu Zeťovou, herečku Vandu Hybnerovou a další.

Kdy, v kolik a za kolik?

Letňanské výstaviště bude otevřeno denně od 9:30 do 19:00, v neděli do 17:00. Ve čtvrtek se výstaviště pro veřejnost otvírá ve 12 hodin, dopoledne je vyhrazeno pro zvané hosty a novináře.  Nejvýhodnější vstupenky (při nákupu přes web do 31.1.) stojí 180 korun, sobotní vstupné přijde na 250 korun.

Více informací na BBV.cz

Zdroj foto: BVV.cz

Autor: Pavla Košík Jelínková

Příspěvek byl publikován v rubrice Moto design, MotoSport, Nezařazené, Technika se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>