Suzuki GSX S1000 v limitce SERT

V červnu 2021 uvedla značka Suzuki novinku pro rok 2022, kterou byla motka GSX-S1000 s četnými inovacemi a třemi barevnými verzemi. Dnes přichází z limitkou této verze, která dostala příznak SERT.

Kompaktní a hbitý naháč s cool ostře řezaným designem skrovné kapotáže tehdy dostal vylepšený motor, kterým byl kapalinou chlazený, řadový čtyřválcový motor o objemu 999 ccm. Pohon je vybaven aktualizovaným výfukovým systémem 4-2-1 s emisní normou Euro 5.

Suzuki Intelligent Ride Systém

Dalším bonbónkem je Suzuki Intelligent Ride Systém, pokročilý systém obsahující

  • Suzuki Drive Mode Selector (SDMS)
  • Suzuki Traction Control
  • Ride by Wire Electronic Throttle
  • Bi-Directional Quick Shift
  • Suzuki Easy Start
  • Low RPM Assist systems

Tyto elektronické systémy Suzuki umožňují jezdci optimalizovat výkonové charakteristiky motocyklu tak, aby co nejlépe vyhovovaly jízdním podmínkám, různým povrchům vozovky a také jeho sebevědomí a zkušenostem.

Motka byla řešena na trojce výkon – stabilita – kontrola, když dosažení správné rovnováhy mezi výkonem, hbitostí, stabilitou a kontrolou je důležitá konstrukce podvozku. U Suzuki GSX-S1000 je to hliníkový rám s dvojitými nosníky v kombinaci s robustním kyvným ramenem z hliníkové slitiny z modelu GSX-R1000.

Co je SERT?

SERT znamená zkratku Suzuki Yoshimura SERT Motul Team a stává se speciální edicí GSX-S1000, jež je odvozena z barev zmíněného závodního týmu. A tak si můžete nyní vybírat mezi klasickým modelem Suzuki GSX S1000, nebo jedinečnou limitkou Suzuki GSX S1000 SERT. K mání ale u nás není, nejbližší možná země, kde limitku seženete je Francie.

Pohon limitovaného modelu GSX-S1000 SERT je shodný s klasickým modelem. Motor má trojku jízdních režimů, kontrolou trakce možnou do pěti úrovní a podvozek značky KYB.

A barvy limitované edice? Jednoznačně pestrá paleta možností dle barev závodního týmu Suzuki Yoshimura SERT Motul Team.

Zdroj foto: Suzuki

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Katalog motocyklů, Suzuki se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>