Za dveřmi je Motosalon!

A je to tady. Březen je za dveřmi a s ním i akce pro všechny milovníky jedné stopy Motosalon. Začněte motosezónu stylově návštěvou Mezinárodní veletrh motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení!

Motosalon se koná v Brně. To je stálici příznivců jedné stopy, i když od roku 2010 se střídá s Prahou. Pořadatelem jsou letos tedy Veletrhy Brno, a akce se koná tedy od 8.března do 11.března 2018. Veletrh patří mezi jedničku v oboru ve střední Evropě a je v ní největší oborovou prezentací, přičemž jako jediný motocyklový veletrh má i gesci Svazu dovozců automobilů (SDA) – motocyklové sekce.

Devátý ročník Motosalonu se tudíž letos opět vrací do Brna. Můžete s těšit na bohatý program a pestrou výstavu strojů. Veletrh nabídne reprezentativní zastoupení významných značek dostupných na českém trhu, a to s těmi nejvíce aktuálními novinkami. Představí ucelenou přehlídku všeho, co má nějakou souvislost s jednostopou jízdu a motocykly samotnými. A k tomu nálož atraktivního doprovodného programu.

Zahájení Motosalonu

Slavnostní zahájení se uskuteční ve čtvrtek 8.3.2018 ve 13.00 v pavilonu P. Přítomny budou populární tváře z motobranže a významní hosté. Dozvíte se zajímavé informace třeba o jejich vztahu k motorkám.

Doprovodný program

Chybět nebudou nové tváře, přičemž letošní ročník přidává ke známému kaskadérovi a učiteli motoškoly Pepovi Sršnovi také herce a cestovatele Honzu Révaie a Pavla Lišku. Ti se pojmenovali Vandráci a momentálně se vydali na cestu do několika amerických států, začínají v Panamě a v době veletrhu budou zrovna v Mexiku, odkud pozdraví všechny fanoušky Motosalonu!

Co na Motosalonu bude?

  • novinky od Hondy, Yamahy, Suzuki a Kawasaki
  • amerických značek Harley-Davidson a Indian
  • německého výrobce BMW Motorrad
  • britského Triumphu
  • italských značek Ducati, Aprilie, Piaggia
  • MV Agusta
  • nechybí ani firmy KTM nebo Husqvarna
  • čtyřkolky zastoupí stroje značek ATV, Can-Am, Arctic Cat, Access Motor, LINHAI, TGB nebo BRP
  • u všeho bude k mání bohaté příslušenství

Nováčci na akci

Poprvé se zde ukáže značka KSR, z Itálie TM Racing či SWM moto a vidět bude i Beta. A také zajímavá světová premiéra prototypu elektrického skútru vycházejícího z legendárního Pionýra.

Testovací jízdy pro vás

Třeba přemýšlíte o koupi nového stroje. Na Motosalonu můžete díky testovacím jízdám svůj vysněný stroj vyzkoušet.  Po areálu výstaviště se můžete projet třeba na skútrech značek Honda, KYMCO, Piaggio a dalších.

Zdroj foto: Bvv.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Aprilia, BMW, Cestování, Ducati, Honda, Katalog motocyklů, Kawasaki, KTM, Moto design, Nezařazené, Suzuki, Triumph, Yamaha, Zajímavosti. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>