Boneville od Triumphu

Britské retro od Triumphu již brzy bude brázdit silnice. Bonnevile 1100 láká na značku kvality, spolehlivosti a obliby u fandů jedné stopy.  A k zahození nejsou ani ostatní kousky řady Boneville.

Zcela “od podlahy” přestavěný model Boneville je na spadnutí a reklamní tah, když motku v prezentačním videu sedlá hvězda fotbalu David Beckham, dává tušit, že to bude skutečně velké. A stylově usedá na krásný retro stroj v oblečku od Belstaff. Filmová podoba Boneville 1100 s osobou Davida Beckhama ukazuje, že Triumph má stále nějaké trumfy (nebo triumfy) v rukávu.

A je to dobře. Ve světě jedné stopy je prima vidět neotřelý design, klasiku a zároveň vychytané kousky. A tím vším bezesporu (nejen) Boneville 1100 hodlá být. Už fakt, že očividně je motor postaven na chlazení vodou, je radikální změna, ne li řez do vlastních řad značky. A mává na rozloučenou dosavadní klasice – dvouválcovému vzduchem chlazenému motoru, který doposud Triumphu Bonneville bublal pod sedlem.

On samotný Boneville je a byl vždy na špici všech strojů Triumphu. Tenhle kousek je elegán s duší, nádechem minulosti a tradiční kvalitou zároveň. A s přicházejícím rokem s číslovkou 2016 je zřejmé, že nezůstane jen u tohoto krasavce, ale k mání bude i mnohem více.

Tak uvidíme, co z Triumphu ještě vyleze zajímavého. Bližší informace a technické parametry všech novinek jsou stále zastřeny závojem tajemství. Ale již dnes je očividné, že Angličani se do toho pěkně obuli a stroje v jedné stopě mají zmáknuté stále na jedničku.

Zdroj foto: Triumph.co.uk

Příspěvek byl publikován v rubrice Moto design, Nezařazené, Technika, Triumph se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>