Harley Davidson Road King Special

Road Kingové jsou u HD již tradicí. A nyní dostala řada dalšího souputníka. Road King Special je opravdu speciální.

Harley Davidson Road King Special není žádný šamponek. Nenajdete na něm nic moc z toho, nač jste zvyklí u ostatních chopper cruiserů. Zkrátka tenhle speciál je zcela a úplně jinak designově koncipován, než jeho bráškové z řady Road King (a nejen oni).

Road King řada je sama o sobě hodně pochromovaná. Lesklá, noblesní, s mnoha chromovanými díly. Harley Davidson Road King Special se tomu rapidně vymyká. Má na sobě chromu opravdu poskrovnu.

HD Road King Special je speciální jak vzhledem, tak prvky ale i cenou. Tohle HDéčko je bez plexi štítu, s minimem kapotáže, bez nějakého extra nastrojení, s černým stojacím rámem a s hranatými kufry v designu celé motky. Má výzor drsňáckého účastníka silničního provozu.

Prezentovaný kousek navíc svým tmavě „army“ zbarvením k drsnému pojetí HD Speciálu ještě přispívá. Ale abyste tenhle stroj mohli sedlat, potřebujete docela slušný balík. Stojí totiž skoro 21 tisíc Eur, což je na naše koruny nějakých 685 tisíc korun.

Otázka je: bude o něj zájem, a zaplatí někdo tolik?

Zdroj foto: HD

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>