Proběhl Motosalon v Praze!

Pro milovníky jedné stopy nastává čas žní. Tedy spíše nová motosezóna. A zahájena je velmi stylově. Motosalonem v Praze.

Ve dnech od 2. do 5. 3. 2017 se na PVA Expo Praha prezentovaly mnohé více či méně známé motoznačky. A bylo na co koukat. Od značky Honda a Yamaha, přes Suzuki a Harley-Davidson, až po Triumph, Indian a vcelku překvapivě i Norton, či F.B Mondial.

Motosalon byl slavnostně zahájen ve čtvrtek ve 13 hodin, jako oslava všechy motorkářů a zahájení nové motosezóny. Účast neodmítly mnohé známé osobnosti, mnohdy spojené s cestováním v jedné stopě.

A tak mimo prezentací na stáncích jednotlivých značek, byl na letošním Motosalonu bohatý doprovodný program, a to včetně ožehavého tématu bezpečnosti a možnosti projet se na skútru do 125 cm3.

Ochutnávka ze stánků:

Suzuki

Zde byl k vidění nový superbike GSR-R1000. Je obnovením boomu V – Stromů, když v bylo možno shlédnout obě verze – menší V-Strom 650/XT, tak i vetší V-Strom 1000 XT. K tomu ještě nový Burgman 400 jako král mezi maxi skútry.

Triumph

Tady byl kingem Triumph Bonneville Bobber a především tříválcová modelová řada Explorer, pak řada Street Twin a modely Street Cup i Street Scrambler. Nechyběl ani zástupce cruiserů Thunderbird LT.

Legenda F.B.Mondial

Vrátila se i legenda z Itálie F.B Mondial. Jejich roadster Mondial HPS 125i byl v obležení zájmu, jako představitel retro a moto klasiky. Zde byla k mání i ukázka moderního kapalinou chlazeného čtyřtaktního motoru a technicky vymakaný podvozek.

Zdroj foto: Bvv.cz

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Moto design, Technika se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře u Proběhl Motosalon v Praze!

  1. Lukáš napsal:

    Byl jsem se taky podívat a je to čím dál tím horší. Spousta lidí tam jde jen za zábavou ve stylu: sednout na motorku, udělat selfíčko a obejít takhle dalších 30 motorek…

    • jelinkova napsal:

      Dobrý den, to je těžké, lidé jsou různí. Určitě existují skalní fandové jedné stopy, kteří tam jdou hlavně za technikou a přestavbama.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>