Harley-Davidson Street Rod 2017

Harley-Davidson letos vynesl svůj trumf. Je jím nový Street Rod. Motocykl řadící se mezi stroje Dark Custom.

Drsňácká motka řady Dark Custom je doplněna zvýšeným posedem jezdce ve výšce 756 cm, který mu spolu s kapalinou chlazeným motorem V-Twin High Output Revolution X 750 nabízí trendy náboj na silnice.

HD Street Rod byl postaven na platformě Street, což je jasné z názvu stroje, určeného především do městských ulic. Ale bude dobrým parťákem nejen tam. Pohon V-Twin High Output Revolution X 750 s rozvodem SOHC, nabízí nejvyšší točivý moment při 4 000 ot/min a na maximální výkon se dostane při 8 750 ot/min.

Pohon motky doprovází ostrá geometrie řízení, spolu s vylepšením odpružení, brzd a kol. Ocelový rám stroje je doplněn masivní černou obrácenou kyvnou USD sporty vidlicí o 43 mm, jež sedí v konstrukci úchytů z odlehčeného hliníku.

Stroj využívá nové kované páčky brzd, řazení a hliníkové stupačky. Ty napomáhají lepší ovladatelnosti a rovněž dávají jezdci možnost snáze došlápnout na zem. Při jízdě pomohou plochá řídítka, jež umožňují optimální posed a také variabilní upevnění zpětných zrcátek (nad, nebo pod rukojetí). Patentovaná zrcátka lze sklopit bezdotykově.

Záď motky má perforovaný zadní blatník, a diodové koncové světlo a směrovky. Stroj stojí na 17 palcových kolech a design je posílen novým krytem airboxu a také ostřeji zvukově vyladěnými výfuky.

Harley-Davidson Street Rod bude k mání ve třech barevných kombinacích – Vivid Black, Charcoal Denim a Olive Gold. Cena byla stanovena na 6800 Euro bez DPH, a k dostání v Česku bude model v dubnu 2017.

Zdroj foto: Harley-Davidson

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Cestování, Katalog motocyklů, Moto design se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>