Indian Chieftain Elite 2021: limitka k mání i u nás

Americká značka Indian Motorcycle prezentuje novinku – jejich Chieftain Elite 2021. Limitovaná edice tohoto jedinečného cutomu bude k mání i u nás.

Je to na první i druhý pohled krásný motocykl, vyvedený ve dvou nádherných tónech laku (Thunder Black Vivid Crystal a Carbon Crystal) oba v prémiových kvalitách. Nutno podotknout, že lakování Indian Chieftain Elite 2021 je realizováno ručně as maximální pečlivostí a precizností.

Čím ještě je Indian Cheiftan jedinečný?

  • Bezkonkurenčním výkonem
  • Cool designem a provedením
  • Čítá pouhých 120 kusů pro celý svět
  • Čímž se stává velmi exkluzívním artiklem

Jedinečný charakter

Motocykl ční nad ostatními svým vzevřením i pojetím. Je tak určen pro individualisty, kteří nejdou s davem a jsou rádi jiní – sví. Taková je totiž i tato motka – svá, originální a jedinečná.

Aerodynamický design

Motka má krásné ostré linie a hrany, s aerodynamicky pojatou kapotáží. To jí dodává energický a majestátný vzhled. Když k tomu přičteme ještě dvoumístné sedlo Rogue, snížené odpružení a 19 palcové kolo vepředu, je jasné, že je před námi kousek s výjimečnou duší.

Jen 120 kusů

Limitovaná série Indian Chieftain Elite 2021 čítá pouhých 120 kusů pro celý svět. Je na ní zjevný cit pro detail, sladění a vysoká kvalita laku i zpracování celé motky. Viditelné je to mimo zmíněných laků i na barvě motoru, kterou je Slate Smoke, spolu s logy na motce ve shodném odstínu.

Pohon motky

Srdcem motky je výkonný vzduchem chlazený Thunderstroke 116, s prvotřídním točivým momentem 171 Nm. Má tři volitelné jízdní režimy Tour, Standard a Sport a systém deaktivace zadního válce, který výrazně zvyšuje komfort jízdy v kolonách.

Infontainment

Technika Indian Chieftain Elite 2021 sestává ze sedmipalcového displeje Indian Motorcycle Ride Command s Apple CarPlay. Díky této výbavě lze snadno nastavit navigaci, propojit mobilní telefon s dalšími informacemi a nabízí i lehké ovládání hudby.

Standardní výbava

Ve standardu Indian Chieftain Elite 2021 má

  • LED osvětlení a ABS
  • bezklíčové zapalování a sledování tlaku v pneu
  • elektricky nastavitelný plexištít s tónováním
  • voděodolné 68 litrové kufry se zámkem na dálkové ovládání
  • příjemně velké hliníkové plotny
  • pro fandy muziky je zde integrovaný audio systém PowerBand 400w

Prémiová výbava

Indian Chieftain Elite 2021 díky své výjimečnosti dostal do vínku širokou prémiovou výbavu. Za zmínku z pestré škály stojí několik druhů sedel, řídítek, opěrek, a zadní kufr se zamykáním na dálkové ovládání, který je vyveden v barvách motky.

Indian Chieftain Elite 2021 je v nabídce v Česku, Francii, Německu, Norsku, Švédsku a na Středním východě. Ceny v Česku startují na částce 770 tisíc korun (v přepočtu z 34 000 USD).

Zdroj foto: Indian

Příspěvek byl publikován v rubrice Katalog motocyklů, Moto design, Zajímavosti se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>